WebMaster

WebMaster

Sprawdź ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Sprawdź ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Jaki jest koszt pozycjonowania strony oraz za co dokładnie płacimy? Mimo coraz większej wiedzy klientow na temat SEO, wielu z nich nie wie do końca, jak przebeiga proces pozycjonowania oraz jakie koszta związane są z nim związane. Specjalnie dla was przygotowaliśmy infografikę przedstawiającą poszczególne etapy pozycjonowania wraz z przykładowymi cenami. Ceny zawarte w infografice są średnimi stawki, opartymi o ceny rynkowe oraz o nasze doświadczenie.

Wideo w tle na mojej stronie

Wideo w tle na mojej stronie

Projektanci stron interntowych, za wszelką cenę starają się unowocześnić swoje witryny, jednym z ciekawszych rozwiązań jest umieszczenie filmu wideo w tle. Jednak nakręcenie własnej produkcji jest często kosztowne i niewiele osób może sobie na to pozwolić. Doskonałym rozwiązaniem stają się więc darmowe banki video, oferujące klientom tysiące filmów w doskonałych jakościach. Jednym z takich portali jest Coverr.co W ciągu kilku ostatnich miesięcy ponad 100.000 filmów zostalo pobranych, co według ProductHunt'a uczyniło witrynę Coverr.co jednym z najelpszych miejsc z zasobami video dla stron internetowych.

WeTransfer prześlesz plik do 2GB do wskazanej osoby

WeTransfer prześlesz plik do 2GB do wskazanej osoby

WeTransfer to narzędzie do przesyłania sporych (bo aż do 2GB) plików do wybranej osoby. Potrzebujemy oczywiście email osoby, do której chcemy wysłać plik, podać własny email i możemy wysyłać dane (opcjonalnie możemy wpisać także tekst wiadomości email).

Tworzenie responsywnych stron internetowych to już konieczność

Tworzenie responsywnych stron internetowych to już konieczność

Google od dawna ostrzegało, iż strony nie posiadające swoich mobilnych odpowiedników stopniowo zaczną tracić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Miesiąc temu zapadła już ostateczna, oficjalna decyzja w tej sprawie – zgodnie z oficjalnym oświadczeniem dotyczących stron nie posiadających wersji mobilnej: "Wyszukiwarka Google nie rozpozna tych stron jako przyjaznych dla urządzeń mobilnych, co wpłynie na ich wyświetlanie przez użytkowników smartfonów i pozycję w wynikach wyszukiwania". Będzie to miało wyraźne odzwierciedlenie w liczbie wyświetleń z urządzeń mobilnych i w pozycji w wynikach wyszukiwania. Strony mobilne, czy to te dedykowane, czy reponsywne, stały się więc koniecznością.

Administratorem marki WebSS Studio jest
Polish Business Club Sp. z o.o.

Adres do korespondencji
ul. Humańska 8
00-789 Warszawa

WebSS Studio ©2016-2020 All rights reserved.