O NAS

KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o nas

 

Projektowanie stron internetowych jest dla nas czymś więcej, niż sposobem na zarabianie pieniędzy. Proces tworzenia unikalnego produktu, który jest odpowiedzią na potrzeby naszego Klienta, jest ekscytującą przygodą. Za każdym razem przekraczamy granice własnych ograniczeń, poszerzamy horyzonty i łamiemy schematy. Satysfakcja Klientów i ich powroty do nas są naszą wielką radością, bo dzięki temu wiemy, że wszystko co robimy ma sens.

DAWNO, DAWNO TEMU...

 

Markę WebSS Studio w 2008 roku stworzył Sławomir Stańczuk. Firma powstała z pasji do informatyki i technologii informacyjnych. Początkowo Sławomir tworzył strony dla przyjaciół i znajomych, jednak z czasem coraz więcej osób zaczęło doceniać jego zaangazowanie i fachową wiedzę.

CIĄGŁE ZDOBYWANIE WIEDZY

 

W 2012 roku Sławomir zostaje absolwentem kierunku Informatyka PJWSTK w Warszawie. Specjalizacja z baz danych rozszerza jego zakres umiejętności o zagadnienia PHP, SQL i ASP, które są potrzebne przy profesjonalnym projektowaniu stron internetowych.

NOWA KREW

 

Pod koniec 2012 roku Sławomir podejmuje nowe wyzwania zawodowe, w związmu z czym zespół wzbogaca się o nową podporę. Paulina Chrupek zajmuje się projektowaniem stron, pozyskiwaniem nowych klientów, a także obsługą klientów abonamentowych i kontaktem z kontraktowymi członkami zespołu.

Administratorem marki WebSS Studio jest
Polish Business Club Sp. z o.o.

Adres do korespondencji
ul. Humańska 8
00-789 Warszawa

WebSS Studio ©2016-2020 All rights reserved.